AFTERWORK: Kreatívny večer so Smart Light

Druhý online stream AFTERWORK vol.2 z našej vlastnej produkcie sa niesol v príjemnej atmosfére na slnkom zaliatej terase. Celý večer spríjemňoval energický hudobný set od DJ Karollo a atmosféru dopĺňala kvalitná selekcia vín a všadeprítomný catering. Okrem zábavy a nových projektov z našej vlastnej dielne ste sa mohli tešiť aj na zaujímavých hostí, ktorých si predstavíme nižšie.

 

Ako na terasy vďaka Sun system

Stream sme otvorili rozhovorom so špecialistami zo Sun system. Ide o firmu, ktorá je na trhu už niečo málo cez 25 rokov a zaoberá sa profesionálnym prestrešením terás pomocou hliníkových pergol doplnených o tieniace systémy ako markízy, pergoly a skriňové clony. Požiadali sme ich o pomoc pri zrekonštruovaní našej letnej terasy a tak slovo dalo slovo a výsledok môžete vidieť na najvyššom poschodí nášho showroomu, osobne alebo aj online, počas jedného z našich streamov. 

 

Tuli Nimble, nový pohľad na dizajn kancelárskeho nábytku

Z príjemne rozhorúčenej terasy zapadajúcim slnkom sme sa presunuli do interiéru, kde na nás čakal rozhovor o budúcnosti kancelárskych priestorov s Michalom a Martinom z Tuli. Túto slovenskú značku určite nemusíme nikomu predstavovať. Pozreli sme sa bližšie na zúbok novej kolekcii Tuli Nimble, ktorej cieľom je priniesť čerstvý vietor do sveta konvenčného kancelárskeho nábytku. Kancelárska práca sa mení. Už to nie je len o sedení za počítačom, niekedy sa človek potrebuje stretnúť s kolegami a klientmi mimo svojho pracoviska a práve aj na tieto účely je určený Tuli Nimble. Nielen aby ozvláštnil priestor, v ktorom sa nachádza ale aj pritiahol pozornosť a spríjemnil čas strávený sedením v ňom. Tuli Nimble môžete nájsť odteraz aj v našom showroome a vyskúšať si ho na vlastnej koži. 

 

Španielska kvalita svetiel vo vašej obývačke, LEDS C4

Ak práve hľadáte spôsob ako vyriešiť osvetlenie vo svojom byte či dome, počas streamu ste si mohli všimnúť svietidlá rôznych tvarov a vyhotovení, ktorými sme osadili aj našu letnú terasu. Ide o značku LEDS C4, kvalitné svetlá v širokej cenovej relácii od španielskeho výrobcu interiérových a exteriérových svietidiel, ktorý je zároveň aj našim hlavným partnerom. V prípade záujmu ich môžete naživo vidieť u nás v showroome Smart Light alebo vám veľmi radi pomôžeme s riešením a sprostredkovaním nákupu. 

 

Kreatívny priestor Light Point

Kreativite sa medze nekladú a keďže náš showroom má viac ako 1200 m2, rozhodli sme sa vyhradiť časť z neho pre vás a vaše kreatívne potreby. Light Point je miesto, kde si môžete v kľude sadnúť, networkovať s ostatnými alebo premýšľať nad ďalšími krokmi vo svojom projekte. Vašu kreativitu radi podporíme chutnou kávou, občerstvením v podobe vody a rýchlym wifi pripojením priamo na mieste a to všetko zdarma. 

 

Modulárny systém elektronabíjačiek z vlastnej dielne, 4energy

Na záver streamu sme si predstavili náš najnovší počin, elektronabíjačky 4energy, ktoré ocenia hlavne majitelia elektromobilov. Poteší vás možnosť nabíjania vášho elektromobilu počas návštevy u nás, stanica je dôkladne vyznačená, takže ju určite neprehliadnete. Pri bližšom pohľade nájdete aj technické špecifikácie a vysvetlenie ako celá táto sieť elektronabíjačiek funguje. V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo záujem túto smart elektronabíjačku kúpiť, neváhajte a navštívte náš nový web, 4energy.sk.

 

Náš online stream je síce už za nami ale vy máte príležitosť všetko z vyššie uvedených vecí osobne vidieť a vyskúšať v našom showroome Smart Light, kde vám veľmi radi pomôžeme doriešiť detaily. Určite nevynechajte príležitosť kontaktovať nás prostredníctvom Smart Chatu na našej stránke a dohodnite si stretnutie s odborníkmi.