Ako budeme svietiť v budúcnosti? LEDVANCE diktuje trendy, ich svietidlá sa vám dokonale prispôsobia

Hľadáte moderné a energeticky úsporné svetelné riešenia? Objavte značku LEDVANCE. V ich ponuke nájdete inteligentné smart osvetlenie, štýlové a funkčné LED svietidlá alebo umelecké vintage žiarovky. Jednoducho všetko, čo váš domov či projekt potrebuje.

Najskôr boli žiarovky

Prvopočiatky spoločnosti sa začali písať ešte v roku 1919 v Berlíne, vznikom známej značky žiaroviek OSRAM. S rastúcou popularitou a pôsobením rozbehla nemecká firma samostatný biznis s LED osvetlením pod názvom LEDVANCE. Meno v sebe spája slovíčko LED a anglické ADVANCE, čo je odkazom na kvalitnú technológiu a pokrok. Neodmysliteľnou súčasťou značky je aj spoločenská zodpovednosť, redukcia spotreby prírodných zdrojov, recyklovanie svietidiel aj materiálov a minimalizácia odpadu.

Pobočky značky dnes nájdeme vo vyše 50 krajinách, pričom jej pôsobenie je rozšírené až do viac ako 140 krajín sveta. Jednou z nich je aj Slovensko. Prvotriedne produkty LEDVANCE si viete osobne vyskúšať v showroome svetelného štúdia Smart Light v Bratislave. Na čo sa môžete v ponuke tešiť?

Rozjasnia každý domov

Svetlo definuje náš život. Môže plniť rôzne funkcie, dotvárať atmosféru, vyvolávať emócie, stimulovať naše zmysly či pomôcť relaxovať. Každá oblasť našich domovov a priestorov, kde sa zdržiavame, má iné svetelné nároky. LEDVANCE ponúka alternatívy pre rozmanité potreby. Bude to novinka SUN@HOME, dizajnové LED svietidlá, vintage edícia, moderné LED žiarovky s jedinečnou estetikou, alebo ich kombinácia?

Svetlo, ktoré môžete zažiť

Už ste počuli o novinke SUN@HOME? Prvé svetlo, ktoré nielen vidieť, ale aj cítiť. Unikátny svetelný systém simuluje prirodzené denné svetlo a zvyšuje tak našu pohodu aj výkon. Predstavte si začať deň so skutočnou atmosférou východu slnka. Počas dňa zas zvyšuje biele denné svetlo vašu koncentráciu a prepožičiava vám viac energie. A vo večerných hodinách zažívate atmosféru ako pri krbe a jemné tlmené svetlo vaše telo dokonalé pripraví na spánok.

Aké ďalšie výhody má systém SUN@HOME od LEDVANCE?

  • Najlepšia kvalita svetla (CRI >95) 
  • Podporuje náš biologický rytmus 
  • Široké farebné spektrum (2200K-5000K) 
  • Smart ovládanie a stmievanie pomocou aplikácie 
  • Povrchová úprava redukuje baktérie
  • 5 ročná záruka 

 

Dizajnové LED svietidlá

Štýlové a všestranné, také sú LED svietidlá LEDVANCE. Nech sú vaše požiadavky akokoľvek špecifické, je takmer isté, že nájdete to pravé. V oblasti nástenných, stropných, vonkajších, pracovných, stolných, prenosných, bodových, senzorových, vonkajších aj vnútorných svietidiel pravidelne predstavujú množstvo úplne nových produktov. Ako zákazník okrem overenej kvality profitujete z nadčasového dizajnu a skvelého pomeru ceny verzus výkon.

Inšpirované minulosťou

Potrpíte si na unikátny dizajn? Máte radi neopozerané veci s nádychom minulých čias? Chcete interiéru vdýchnuť jedinečné genius loci? Predstavujeme vám kolekciu LEDVANCE Vintage Edition 1906, ktorá je autentická vo svojej jednoduchosti. Historické tvary lámp a svietidiel v kombinácii s efektívnou LED technológiou sú zárukou skvelého výsledku. Svietidlá PenduLum v minimalistickom industriálnom dizajne spájajú estetiku s funkčnosťou. Puristický dizajn svietidiel Edison, Globe, Oval a Tubular v zlatej alebo čiernej farbe je verný pôvodnému štýlu. Mimoriadne efektne pôsobí použitie svietidiel so závesným lanom.

Rôzne tvary aj funkcie

Na závesnom lane alebo v originálnych tienidlách vyniknú okrem vintage kolekcie aj samostatné LED žiarovky LEDVANCE. Zaujmú vás celosklenené číre žiarovky, hravé pestré farby alebo zlatisté retro svetlo? Na výber máte celú škálu tvarov, od klasických cez plamienky či slzičky až po srdiečka, hviezdičky, špirály či diamanty. V ponuke nájdete aj spoľahlivé LED trubice, ktoré sú výbornou náhradou klasických žiariviek. Ich používaním ušetríte okolo 70 % nákladov na energie a získate svetlo bez blikania.

Svietidlá LEDVANCE sú presne také, aké budete chcieť. Inteligentné, dizajnové, funkčné aj nadčasové – svietia tak, ako im prikážete. Jednoducho ich ovládate pomocou aplikácie alebo ovládača a vždy sa dokonale prispôsobia vám, alebo priestoru. Pretože kde je LEDVANCE, tam je domov.