Innovation Day v SMART LIGHT 

Svetelné štúdio SMART LIGHT a tvorca inteligentných domácností DOMOTRON predstavili nový koncept NONSTOP SHOWROOMU, pokrstili katalóg svietidiel Sprievodca osvetlením 19 a nové pracovisko, ktoré na vizualizáciu svetelných riešení využíva virtuálnu realitu. 

SMART LIGHT a DOMOTRON majú dlhú spoločnú históriu a za sebou množstvo spoločných projektov. Vo štvrtok 23. mája sme sa sa opäť spojili, aby sme prostredníctvom eventu INNOVATION DAY laickej i odbornej verejnosti predstavili nový koncept showroomu SMART LIGHT a zoznámili ich s technologickými inováciami zo svetelného segmentu, inteligentných systémov riadenia a E-mobility. 

Do nového konceptu showroomu SMART LIGHT sa premietla naša ambícia neustále zlepšovať svoje služby zákazníkom. Tomu sme prispôsobili jeho novú štruktúru, v ktorej vlastný priestor získali interiérové a exteriérové svietidlá z katalógu Sprievodca osvetlením 19 ako aj výber dizajnových svietidiel od top svetových výrobcov. Nové členenie interiéru tiež zákazníkom uľahčí orientáciu a komunikáciu s našimi špecialistami. Osobitú pozornosť si určite zaslúži nové pracovisko s virtuálnou realitou, ktoré zákazníkovi umožní poprechádzať sa vo vlastnom dome a vyberať si doňho osvetlenie aj v prípade, že v skutočnosti ešte ani nevykopal základy.  

Okrem virtuálnej reality si návštevníci eventu mohli vyskúšať riadenie smart home DOMOTRON, ktorý dlhodobo lídruje segment riadenia inteligentných domácností a je zároveň inštalovaný v našom showroome. Nemenej veľkú pozornosť budili tiež automobily TESLA, ktoré boli návštevníkom plne k dispozícii na testovacie jazdy. Z netechnologických noviniek určite zaujala degustácia vín z Hamsik Winery, ktoré ocenili aj náročné chuťové poháriky talianskej návštevy. 

INNOVATION DAY sme tiež využili na to, aby sme oficiálne uviedli do života naše prvé katalógové dieťa – Sprievodca osvetlením 19, ktoré je našim partnerom už niekoľko týždňov k dispozícii v offline aj online verzii a zatiaľ zaznamenáva samé pozitívne ohlasy. 

Počas dňa navštívilo INNOVATION DAY viac ako 200 hostí, ktorým sa v priestore showroomu venovalo viac než 30 špecialistov zo SMART LIGHT a DOMOTRON. Ak ste medzi hosťami chýbali, príďte nás kedykoľvek navštíviť a pozrieť si všetko na vlastné oči. Pretože ako hovorí náš kolega Ľubo, lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť alebo si o tom čítať.