Novinky a zábava – taký bol náš prvý stream

Na obdobie koronakrízy sme sa rozhodli pozerať pozitívnou optikou. Ukázalo sa, že všetko vie fungovať, keď sa chce. Všetci razom žijeme online a posúvame svoje možnosti oveľa rýchlejšie, ako by tomu bolo v bežnom pohodlnom živote. Nám sa tiež podarilo urýchliť aktivity, ktoré sme plánovali. A teraz sme s vami úspešne online. Dočítate sa o nich nižšie.

Prvý online stream a hneď párty 
Koncom apríla sme vás privítali na našom online streame Afterwork, kde sme vám predstavili naše najhorúcejšie novinky. O príjemnú atmosféru naprieč celým streamom sa postaral náš konateľ, tentokrát ako DJ Karollo. Živo sme diskutovali s vami aj našou hosťkou Broňou Tarnócy. Dokonca vás náš barman naučil, ako si pripraviť výborné drinky. Barmanom bol náš ďalší konateľ Braňo.
Pomedzi to všetko sme vyhlásili súťaž o svietidlo od španielskeho výrobcu LEDS C4 z nášho nového e-shopu 4light.sk, z ktorého sa už výherca teší. Koniec koncov, všetko si to môžete pozrieť vo video zostrihu z celého večera hneď tu nižšie.

A aby ste si nemysleli, že sme s Afterworkom skončili, na ďalší stream sa môžete tešiť už začiatkom júna. 

Máme nový e-shop
Na spomínanom Afterwork streame sme predstavili novučičký e-shop 4light.sk na ktorom si môžete vybrať svietidlá za veľmi dostupné ceny. Ak si ich budete chcieť obzrieť naživo, všetky nájdete aj v našom showroome. Najpredávanejšie z nich máme skladom a rýchlo vám ich dodáme. E-shop je už online a čaká na vašu návštevu.

 

Okrem nového e-shopu sme pracovali aj na ďalších novinkách.

S celým tímom sme kompletne online
Už minulý mesiac sme pilne pracovali na tom, aby sme mohli byť s vami čo najskôr. Online. Dokázali sme sa k vám dostať bližšie vďaka našim online konzultáciám, na ktoré využívame platformu, v ktorej sa nemusíte registrovať ani inštalovať aplikáciu. Jednoducho sa pripojíte do miestnosti vášho konzultanta. Každý konzultant má svoju miestnosť v tvare
smartlight.whereby.com/priezvisko
Stačí, ak si dohodnete deň a čas online stretnutia. Môžete tak urobiť cez telefón, email alebo vám s tým pomôže náš Smart Chat.

Smart Chat je náš pomocník, ktorého sme vytvorili preto, aby sme vám uľahčili komunikáciu s nami. Nemusíte viac hľadať kontakty ani informácie. Stačí, ak napíšete do chatu na našom webe. Smart Chat vám pomôže vyriešiť problém, odpovedať na otázky, alebo privolá kolegu, ktorý sa vám bude venovať. Dokonca si cez neho môžete dohodnúť termín s naším konzultantom.
Smart, pravda? 

Od 6. mája máme opäť otvorené dvere
Situácia s krízou sa vyvíja dobre a tak sme mohli náš showroom opäť otvoriť už 6. mája. Samozrejme, všetko za prísnych hygienických podmienok. Pri každej návšteve vám bude bezkontaktne zmeraná teplota a počas noci všetko vydezinfikujú germicídne žiariče, ktoré sa využívajú aj v nemocniciach.
Ďakujeme, že ste s nami a tešíme sa na vás v showroome, alebo na ďalšom online streame začiatkom júna.

Tím Smartlight, pre vás online.