New Aroma - unikátne vône pre váš domov

Prechádzame obdobím kedy prevažnú časť našich dní trávime v interiéroch bytov a kancelárií. New Aroma, slovenský výrobca vonných olejov, prináša spôsob ako si tieto chvíle spríjemniť, z estetického aj zdravotného hľadiska. Vône, rovnako ako svetlo, prispievajú k navodeniu tých správnych pocitov a emócií a aj preto ich považujeme za podstatnú časť našich domovov.

New Aroma pôsobí na trhu cez 3 roky a špecializuje sa na vonné oleje troch druhov: dezinfekčné, neutralizujúce zápach a klasické vonné oleje. Vďaka tímu parfumérov, odborníkov a dizajnérov, vyvíjajú vlastné vône. Ide o certifikované a nezávadné oleje bez obsahu vody. Poďme si ich predstaviť bližšie.

 

Kvalitné, svieže vône

Oleje a ich náplne do difuzérov sú ponúkané vo viacerých variantoch, rovnako si prídu na svoje aj ženy aj muži. Keby ste si nevedeli vybrať, nájdete v ponuke aj univerzálne vône. Všetky produkty sú inšpirované populárnymi parfumami, pretavené do luxusných, odvážnych a výrazných vôní. Pridajte k tomu ešte difuzéry rôznych výkonov a veľkosti a máte spôsob ako pripraviť pre vás a vašich známych nový zážitok z bežne používaných priestorov. 

 

Myslíme aj na hygienu

Ďalším druhom olejov, podstatným predovšetkým v období sprísnených hygienických nárokov, sú dezinfekčné oleje. Vďaka obsahu certifikovaných dezinfekčných prvkov poslúžia k prečisteniu vzduchu a celkovému zvýšeniu hygieny v akomkoľvek priestore. V ponuke sú vône ako jemná bavlna, biele kvety, ľahký citrus alebo svieži mentol. 

Dezinfekčné vlastnosti týchto špecializovaných olejov sú preverené štúdiami v reálnych situáciách prostredníctvom aeroskopie. V spojení s difuzérmi, ktoré ich rozptyľujú do ovzdušia bojujú proti plesniam, vírusom, baktériám. Sú nezávadné a môžu sa používať aj v priestoroch, v ktorých sa zdržujú ľudia. 

 

Vôňa pre každý priestor a situáciu

Vonné oleje od New Aroma nájdu využitie v každom priestore. Interiér auta, reštaurácie, hotely, recepcie a mnoho ďalších. So správnym difuzérom prinesiete do každého rohu priestoru vašu obľúbenú vôňu. 

Esenciálne oleje a ich prítomnosť v priestore môžu mať pozitívny vplyv aj pre váš biznis. “Útokom” na zmysly zákazníka v tom najlepšom slova zmysle viete navodiť pocity, ktoré môžu prispieť k tomu aby sa nerozhodný zákazník priklonil ku kúpe produktu a podobne.
Správna vôňa môže pomôcť zvýšiť chuť do jedla, prilákať okoloidúcich návštevníkov alebo zmeniť pocit z vnímania priestoru, v ktorom sa nachádzate a pridať mu tak na hodnote.

 

Ako to funguje?

Vôňa sa do priestoru dostáva prostredníctvom atomizácie - kvapalný esenciálny olej zmení skupenstvo z kvapaliny na plyn a keďže neobsahuje vodu, nepadá k zemi ale naopak, vznáša sa v priestore.
Atomizáciu esenciálnych olejov zabezpečujú difuzéry (atomizéry). Vďaka nim môžete nastaviť intenzitu, časovanie a dávkovanie vašej obľúbenej vône

 

Kde môžem tieto oleje vyskúšať?

Vďaka pozitívnym referenciám a skúsenostiam sme sa rozhodli začleniť New Aroma oleje do našej ponuky. Môžete ich vyskúšať aj kúpiť osobne v našom showroome Smart Light alebo na našom e-shope 4Light.sk.
Kratšie dni a dlhé noci zimných mesiacov si doslovne žiadajú niečo extra pre naše domovy. Príjemné svetlo ich zútulní a kvalitná vôňa zase posunie pocit domova na úplne novú úroveň. Stačí sa len opýtať, vieme ako na to. ;)