Už viac ako 15 rokov prinášame na trh
kvalitné technické a dizajnové svietidlá
a komplexné svetelné riešenia.

Už viac ako 15 rokov prinášame na trh kvalitné technické a dizajnové svietidlá a komplexné svetelné riešenia.

Smart Light konatelia

Ako môžeme byť našim partnerom a zákazníkom užitoční?

Keď sme začali rozbiehať naše svetelné štúdio, snažili sme sa čerpať z vlastných skúseností a kládli si veľa otázok. Ako môžeme byť našim partnerom a zákazníkom užitoční? Čo je pre nich pri riešení projektu, jedno či súkromného alebo komerčného, najdôležitejšie? V čom má spočívať pridaná hodnota našich služieb? Odpovede, ku ktorým sme dospeli, definujú to, kým sme a ako pracujeme.

Jednou z najvzácnejších komodít súčasnosti je čas a jeho fatálny nedostatok. Preto sme zostavili portfólio služieb, zahŕňajúcich individuálne poradenstvo a starostlivosť pri každom projekte, svetelno-technické výpočty, cenové kalkulácie, výber a dodávku svietidiel, či zabezpečenie montážnej firmy, ktoré u nás zákazník nájde na jednom mieste. Zároveň sme sa obklopili nadšencami, ktorí majú k svetlu podobný vzťah ako my a vytvorili z nich interný tím špecialistov, ktorí našim partnerom a zákazníkom profesionálne služby poskytuje a stará sa o ich spokojnosť počas celej realizácie projektu.

Veríme, že výsledkom je plynulá a nekomplikovaná spolupráca, ktorá našim partnerom a zákazníkom šetrí predovšetkým čas. A ak ich to navyše s nami baví a cítia sa s nami dobre, splnili sme všetko, čo sme si pred viac ako pätnástimi rokmi predsavzali: Robiť veci najlepšie ako vieme a tvoriť dobré svetlo pre život. V každom detailnom význame slova, ktorý toto označenie znamená.


Braňo, Ľubo, Karol

Smart Light

Povedali o nás

Prvotriedny sortiment, dobrý a spoľahlivý servis a priateľská komunikácia s cieľom vždy nájsť riešenie je to, čo môžem povedať o našich dlhoročných partneroch a exkluzívnych dodávateľoch svietidiel do všetkých našich projektov – spoločnosti Smart Light. Sme radi, že vás máme a vždy sa na vás ohľadom svietidiel a všetkého s tým spojeného môžeme obrátiť.

Ing. Tomáš Belica, majiteľ | TOLICCI studio

Smart Light je naším partnerom pri výbere svietidiel do interiérov aj exteriérov už roky. Ich silnou stránkou je technická podpora a výhodou aj veľký showroom, kde vieme ukázať klientovi vybrané svietidlá naživo. Profesionálny a proklientsky prístup v jednom.

Ing. arch. Soňa Salnerová, AA | winwin architects

Od prvého stretnutia so spoločnosťou Smart Light som si uvedomil, že budem spolupracovať s firmou, kde vášeň pre kvalitné svetlo sa rovná vášni pre vzťahy s klientmi a ich architektami. Profesionalita, úprimný a nefalšovaný záujem o zákazníka. Miesto, kde sa vždy rád zastavím. Aj len tak. Na kus reči. A výbornú kávu!

Ing. arch. Pavol Pokorný | POKORNY architekti

Sme s vami od začiatku a nikdy vás neopustíme :). Smart Light je profesionálna firma so skvelým prístupom v každej oblasti. Ceníme si váš rozhľad, odbornosť a ochotu vždy nájsť vizuálne a technické riešenie pri zachovaní požadovaného dizajnu.

Ing.arch. Martina Hreščáková | Firma Triha