Exkluzívny dizajn aj praktické riešenia? Objavte španielsku značku LEDS C4

Málokedy dokáže jedna značka ponúknuť všetko, čo hľadáme. LEDS C4 je však príkladom toho, že prepojiť mimoriadne široký sortiment, špičkovú kvalitu, nadčasový dizajn a rozumné ceny sa dá. Predstavujeme vám jedného z najväčších výrobcov svietidiel v Španielsku.

Štyridsať rokov svetla

Osvetlenie bolo pre ľudstvo vždy nevyhnutnou súčasťou života. Z nehostinných miest robí útulné, poskytuje pohodlie, dodáva priestorom funkčnosť a odhaľuje krásu krajiny či architektúry. Práve preto sa popredný španielsky výrobca svietidiel LEDS C4 zaviazal preskúmať svetlo zo všetkých strán. Ich cieľom je transformovať priestory v budovách a zveľaďovať ich prostredníctvom jedinečných svetelných riešení.

Pomerne náročnú a komplexnú výzvu však LEDS C4 zvláda už 40 rokov, počas ktorých vo forme svetla zlepšuje životy svojich zákazníkov. Výrobca aktívne spolupracuje s vyše 13 000 klientmi vo viac ako 140 krajinách. V aktuálnom portfóliu disponuje 3 000 plus projektami technického a dekoratívneho osvetlenia v interiéri aj exteriéri.Závesné svietidlá LEDS C4 vyniknú nad jedálenským stolom, Noway a Attic Conic

 

Priekopníci so zárukou

LEDS C4 sú priekopníci a svoje odvetvie poznajú naozaj dobre. Vezmime si napríklad technológiu LED. Za menej ako 10 rokov spôsobila úplnú revolúciu v sektore technického osvetlenia, a práve značka LEDS C4 bola európskym priekopníkom v jej začleňovaní. Ako líder sa snaží optimalizovať osvetlenie pomocou špičkových procesov. Vyrábajú tiež nové svetelné riešenia založené na miniaturizácii produktov, kontrole a kvalite svetla, konektivite a digitálnych službách.

Buďte v obraze s naším magazínom
Dostávajte pravidelný výber najnovších článkov
Vaša žiadosť bola neúspešná. Prosíme, skúste to znova.
Vaše prihlásenie sa prebehlo úspešne.

Kvalita, vysoká odolnosť aj cit pre estetiku. To všetko sú atribúty, ktoré španielsky výrobca spĺňa pri každom svietidle. Samozrejmosťou je 5-ročná záruka na výrobné chyby. Vzťahuje sa na všetky produkty v rozsiahlom katalógu s viac ako 9 000 produktami. Technické a kvalitatívne tímy LEDS C4 pritom neustále pracujú na optimalizácii materiálov, dizajnu a procesov. Všetky produkty prechádzajú komplexným testovaním, za účelom zabezpečenia vysokého výkonu počas celej ich životnosti.Nástenné svietidlá do spálne rôznych štýlov - zvolíte Veneto Wall alebo Read Me?

 

Pre náročných, aj praktických

Široký sortiment poteší, predovšetkým, pri riešení celého projektu, nech už ste architekt, alebo si zariaďujete bývanie po svojom. Z jedného katalógu vyberiete svietidlá do bytu, domu, chaty, záhrady, garáže, reštaurácie, kancelárie, verejných priestorov či obchodnej prevádzky. Na vybrané svietidlá navyše nemusíte čakať celé týždne. Až 95 % sortimentu je k dispozícii na centrálnom sklade. Dodanie býva rýchle a prebieha do pár dní. Výrobca produkty dováža na Slovensko pravidelne, vo frekvencii 1-krát týždenne. 

 

Potrpíte si na exkluzívne zariadenie, alebo hľadáte skôr zlatú strednú cestu? LEDS C4 uspokojí obe požiadavky. Svojich favoritov si nájde milovník jednoduchých línií, ale aj extravagantných kúskov. Vyberáte z kvalitných svietidiel za rozumné ceny niekoľkých desiatok eur, no ísť môžete aj vyššie. Objavte high-end svietidlá v originálnom dizajne, ktoré sa stanú klenotom celého priestoru. Bielou nikdy nič nepokazíte - v kuchyni použité Miso a stojanové svietidlo Magma

 

Bývajte podľa svojich predstáv

Značka LEDS C4 je plná inšpirácie. Pri riešení osvetlenia vo vašom projekte, byte či dome môžete skúšať rôzne kombinácie. Avšak myslite na zlaté pravidlo interiérového dizajnu: Menej je niekedy viac. 

Pokiaľ potrebujete profesionálne poradenstvo, dohodnite si s nami v svetelnom štúdiu Smart Light konzultáciu zdarma. Ak si vyberáte osvetlenie, navštívte priamo náš e-shop. V ponuke nájdete dizajnérske high-end produkty od top značiek, ako Wever & Ducré, Grok, Panzeri, Olé! alebo Marset, ale aj dostupnejšie možnosti v kvalitnom a modernom prevedení.