Rozbehli sme konzultácie zdarma - objavte kvalitné a funkčné svetlo vďaka Smart Light

Hľadáte svetelné riešenie pre svoj projekt? Ste na správnej adrese. V Smart Light momentálne spúšťame novú iniciatívu - konzultácie zdarma. Okrem kvalitných produktov od európskych výrobcov svietidiel ponúkame naše dlhoročné skúsenosti v obore. Radi vám poradíme rozsvietiť váš terajší alebo budúci projekt.

Mám záujem o konzultáciu. Ako prebieha?
Teší nás, že máte záujem o naše služby a veľmi radi vám poradíme vybrať to správne svetelné riešenie. Predtým než sa dostaneme k reálnym nápadom, musíme spolu prejsť detailmi vášho projektu. 

 1. 1.Prvý kontakt.
  Prvým krokom na ceste za osvetlením vášho projektu je stretnúť sa osobne aby ste nám mohli rozprávať o svojich predstavách. Určite pomôže ak prinesiete so sebou akýkoľvek zdroj inšpirácie pre vaše nápady. Video, fotky, časopisy, čokoľvek vás inšpirovalo, nám pomôže získať detailnejšiu predstavu o vašich nápadoch. Pôdorysy a ostatná technická dokumentácie nie je nutnosťou ale určite urýchli celý proces. Čo všetko budete potrebovať vám povedia naši odborníci ešte pred prvým stretnutím.

  2. Špecifikácia osvetlenia
  Svetlo je jedným z najsilnejších aspektov dizajnu a pomáha veľkým dielom vytvoriť atmosféru priestoru. Plánujete osvetliť celý objekt alebo len jeho časť? Chcete aby priestor pôsobil útulne, alebo ho chcete rozjasniť? Tieto a podobné otázky budeme musieť spolu zodpovedať predtým než sa pustíme do prác na mieste.

 2. 3. Vizualízácia a virtuálna realita
  Vďaka virtuálnej realite môžete priamo v našom showroome na vlastné oči vidieť predstavu svojho projektu ešte predtým než reálne začneme na ňom pracovať. Tento fakt nám pomôže testovať vaše nápady, rýchlejšie a  precíznejšie. Nakoniec sa spolu dohodneme na dizajne, umiestnení a podobných špecifikáciach a môžeme tým pádom prejsť k technickejším záležitostiam.

 3. 4. Svetelno-technické výpočty
  Keď už je vizualizácia vašej predstavy hotová, na radu sa dostávajú výpočty. Aký počet a kde presne by sa mali nachádzať aby osvetlili miestnosť podľa želania. Naši odborníci sa postarajú o aplikovanie výpočtov do návrhu a vy môžete v kľude premýšľať nad ďalším bodom.

 4. 5. Inteligentné riadenie osvetlenia
  Jedna z ďalších dôležitých otázok. Vydáte sa cestou klasického ovládania osvetlenia alebo uprednostníte smart svetlá s diaľkovým ovládaním? Každé riešenie má svoje pre a proti. Obohatenie svetiel o smart prvky je určite na zamyslenie. Pomáha zefektívniť výkon osvetlenia, z ekonomického a aj užívateľského rozhrania.

 5. 6. Elektro-projekcia a dokumentácia
  Blížime sa do semi-finále. Vaše požiadavky sú nám jasné, vieme čo sa vám páči, výpočty sú hotové a prvotné náčrty tiež. Môžeme tým pádom prejsť ku kompletizácii dokumentácie a podkladov pre začiatok reálnej práce na vašom projekte. K dispozícii od nás dostanete elektroprojekčnú realizáciu, protokol a svetelno-technický výpočet s 3D modelmi svetiel.

 6. 7. Nacenenie a realizácia
  V záverečnom kroku pre vás pripravíme cenovú ponuku. Prejdeme si spolu jednotlivé kroky projektu, od začiatku až po koniec jeho realizácie. Po odobrení následne objednáme a dodáme svietidlá a zastrešíme ich aplikáciu a dodanie. Na vás ostáva už len posledný krok a to začať si užívať nové osvetlenie vašich priestorov. :)

Kontaktujte nás
Ak sa vám toto všetko pozdáva, neváhajte nám napísať prostredníctvom formuláru na našej stránke. Naši odborníci sa vám ozvú v čo najkratšom čase a môžete spolu s nami začať pripravovať svetelné riešenie pre váš projekt. Ušité na mieru vášmu projektu a vašich predstáv.