Svieže leto s ventilátorovým svietidlom

Dôvodov prečo inštalovať v dome ventilátorové svietidlá môže byť niekoľko. Vysoké vonkajšie teploty, šetrenie energií alebo iné pragmatické potreby užívateľa. Nechajte sa inšpirovať našim článkom, ktorý vám príde vhod pri zariaďovaní vášho domova a to najmä počas horúcich letných mesiacov. Zvláštna kombinácia, vravíte si? Radi vás presvedčíme o opaku.

Praktická kombinácia

Ventilátorové svietidlá spájajú príjemné s užitočným. Ventilátor sa stará o zvýšenie pohodlia, napomáha cirkulácii vzduchu v priestore a tak prispieva k odľahčeniu vášho systému, najmä počas horúcich dní. Zároveň predstavujú skvelý spôsob ako funkčne osvetliť a spríjemniť miesta, v ktorých radi trávite čas. Šetria priestor, účty za elektrinu a zároveň sú užívateľsky jednoduché na obsluhu.

 

 

Jeden produkt, dvojaká funkcia

Vybrané modely Nepal a Stem navyše ponúkajú extra funkcionalitu pripravenú pre životný štýl 21. storočia. Ovládať ich totižto môžete na diaľku, prostredníctvom vášho mobilného zariadenia - pomocou hlasového asistenta alebo manuálne. Jedna aplikácia vám umožňuje ovládať svetlo a ventilátor, spoločne či osobitne. Na jednej strane môžete na diaľku zapínať a vypínať svetlo, meniť jeho jas a teplotu. K tomu máte možnosť nezávisle od svetla zapnúť alebo vypnúť ventilátor, jeho rýchlosť, jednotlivé programy a prepínať medzi letným a zimným módom.

 

Ventilátory podľa chuti

Predstavme si našu ponuku:

Borneo, stropné, ventilátorové svietidlo, max. 2x60W E27, mosadzná patina. Ventilátorové svietidlo s tromi stupňami rýchlosti regulovateľné diaľkovým ovládaním, vymeniteľné lopatky v dekore tíkové drevo a buk  

Borneo, so svojou povrchovou úpravou, ktorá využíva materiály ako nikel či rôzne druhy dreva, zapadne do vášho útulného retro bytu či kancelárie. 

 

Inca, stropné, ventilátorové svietidlo, LED, 18W, bieleStropný ventilátor doplnený o osvetlenie s tromi rýchlostnými stupňami, diaľkovým ovládaním a tichou prevádzkou, vymeniteľné lopatky v dekore biela a svetlé drevo

Fanúšikov minimalizmu nadchne Inca, stropné LED ventilátorové svietidlo s moderným výzorom a strohými líniami. Farba svetla pomôže vyniknúť predovšetkým svetlým a bielym interiérom.Lace, stropný, dizajnový ventilátor, biely. Ventilátor s piatimi rýchlostnými stupňami a diaľkovým ovládaním vhodné do obytných priestorov.

Ak hľadáte niečo avantgardnejšie, nevynechajte príležitosť venovať pohľad produktu Lace.

 

Nie je ventilátor ako ventilátor

Jednou z výhod týchto ventilátorov je prítomnosť DC motora, ktorý predstavuje pre užívateľa hneď niekoľko benefitov. Vyššie rýchlosti, rýchlejší reakčný čas pri ovládaní na diaľku, dlhšia životnosť, nízka hlučnosť a váha sú len niektoré z nich. Navyše, spotrebujú o 50% menej energie ako iné konvenčné motory používané vo ventilátoroch. Aby toho nebolo málo, DC motory sú kryté 10 ročnou zárukou, čo určite prispeje k pokojnejšiemu spánku a to nielen vďaka čerstvému vánku z ventilátora. ;)

 

Kvalita nad kvantitu

LEDS C4 združuje viaceré značky svietidiel s rôznym prístupom k interpretácii svetelných riešení, no spája ich rovnaký cieľ - kvalita. Môžete sa preto spoľahnúť, že investovaním do ich produktov dostanete vkusný dizajn a premyslenú funkcionalitu, overené časom. 


Toto bola len malá ochutnávka možností, ktoré v sebe skrývajú ventilátorové svietidlá. Dodatočný výber z vyššie spomínaných produktov pre váš projekt môžete nájsť na našom e-shope 4light.sk.